RC-02W1822FT
MFR.Part #
RC-02W1822FT
JLCPCB Part #
C310208
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS