RC-02W1332FT
MFR.Part #
RC-02W1332FT
JLCPCB Part #
C310199
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS