RC-02W1200FT
- MFR.Part #
- RC-02W1200FT
- JLCPCB Part #
- C310190
- Description
- -55℃~+155℃ 120Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS