RC-01W3001FT
MFR.Part #
RC-01W3001FT
JLCPCB Part #
C310182
Description
-55℃~+125℃ 25V 3kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS