PS122WJ0824T4E
MFR.Part #
PS122WJ0824T4E
JLCPCB Part #
C2794146
Description
-55℃~+155℃ 2W 500V 820kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS