PS122WJ0362T4E
MFR.Part #
PS122WJ0362T4E
JLCPCB Part #
C2794081
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.6kΩ 500V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS