PS122WJ0204T4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
PS122WJ0204T4E
JLCPCB Part #
C2794040
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 2W 500V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS