PS122WJ0112T4E
MFR.Part #
PS122WJ0112T4E
JLCPCB Part #
C2793996
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 2W 500V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS