PS122WF5604T4E
MFR.Part #
PS122WF5604T4E
JLCPCB Part #
C2793949
Description
-55℃~+155℃ 2W 5.6MΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS