PS122WF549JT4E
MFR.Part #
PS122WF549JT4E
JLCPCB Part #
C2793944
Description
-55℃~+155℃ 2W 500V 54.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS