PS122WF4703T4E
MFR.Part #
PS122WF4703T4E
JLCPCB Part #
C2793933
Description
-55℃~+155℃ 2W 470kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS