PS122WF4304T4E
MFR.Part #
PS122WF4304T4E
JLCPCB Part #
C2793925
Description
-55℃~+155℃ 2W 4.3MΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS