PS101QJ082JT4E
MFR.Part #
PS101QJ082JT4E
JLCPCB Part #
C2793809
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 400V 8.2Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS