PS101QJ039JT4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
PS101QJ039JT4E
JLCPCB Part #
C2793753
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 3.9Ω 400V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS