PS101QF7502T4E
MFR.Part #
PS101QF7502T4E
JLCPCB Part #
C2793629
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 400V 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS