PS101QF6801T4E
MFR.Part #
PS101QF6801T4E
JLCPCB Part #
C2793621
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 400V 6.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS