PS101QF620JT4E
MFR.Part #
PS101QF620JT4E
JLCPCB Part #
C2793618
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 400V 62Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS