PS101QF6203T4E
MFR.Part #
PS101QF6203T4E
JLCPCB Part #
C2793616
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 400V 620kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS