PS101QF3304T4E
MFR.Part #
PS101QF3304T4E
JLCPCB Part #
C2793568
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 3.3MΩ 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS