PS101QF1002T4E
MFR.Part #
PS101QF1002T4E
JLCPCB Part #
C2793479
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 10kΩ 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS