PS0707J0511T5E
MFR.Part #
PS0707J0511T5E
JLCPCB Part #
C2793428
Description
-55℃~+155℃ 200V 510Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS