PS0707J0125T5E
MFR.Part #
PS0707J0125T5E
JLCPCB Part #
C2793327
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS