PS0707F750JT5E
MFR.Part #
PS0707F750JT5E
JLCPCB Part #
C2793290
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS