HQ0707F3601T5E
MFR.Part #
HQ0707F3601T5E
JLCPCB Part #
C2793083
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.6kΩ 750mW ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS