HQ0707F130JT5E
MFR.Part #
HQ0707F130JT5E
JLCPCB Part #
C2793017
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 200V 750mW ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS