HQ06W2J022JT5E
MFR.Part #
HQ06W2J022JT5E
JLCPCB Part #
C2792881
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 200V 500mW ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS