HQ05W3J0364T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
HQ05W3J0364T5E
JLCPCB Part #
C2792539
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 360kΩ ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS