HQ05W3F9100T5E
MFR.Part #
HQ05W3F9100T5E
JLCPCB Part #
C2792434
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 910Ω ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS