HQ03W5J0104T5E
MFR.Part #
HQ03W5J0104T5E
JLCPCB Part #
C2792071
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200mW 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS