HQ03W5F5232T5E
MFR.Part #
HQ03W5F5232T5E
JLCPCB Part #
C2791989
Description
-55℃~+155℃ 200mW 52.3kΩ 75V ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS