HQ03W5F442JT5E
MFR.Part #
HQ03W5F442JT5E
JLCPCB Part #
C2791965
Description
-55℃~+155℃ 200mW 44.2Ω 75V ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS