HQ03W5F430JT5E
MFR.Part #
HQ03W5F430JT5E
JLCPCB Part #
C2791959
Description
-55℃~+155℃ 200mW 43Ω 75V ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS