HQ03W5F3602T5E
MFR.Part #
HQ03W5F3602T5E
JLCPCB Part #
C2791935
Description
-55℃~+155℃ 200mW 36kΩ 75V ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS