HQ03W5F3482T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
HQ03W5F3482T5E
JLCPCB Part #
C2791930
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 34.8kΩ 75V ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS