HQ03W5F1603T5E
MFR.Part #
HQ03W5F1603T5E
JLCPCB Part #
C2791848
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 200mW 75V ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS