HQ02WAF3300TCE
MFR.Part #
HQ02WAF3300TCE
JLCPCB Part #
C2791464
Description
-55℃~+155℃ 100mW 330Ω 50V ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS