HQ02WAF1203TCE
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
HQ02WAF1203TCE
JLCPCB Part #
C2791337
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 120kΩ 50V ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS