HP122WJ0274T4E
MFR.Part #
HP122WJ0274T4E
JLCPCB Part #
C2791261
Description
-55℃~+155℃ 270kΩ 2W 300V Thick Film Resistor ±5% ±75ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS