HP122WJ0134T4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
HP122WJ0134T4E
JLCPCB Part #
C2791227
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 2W 300V Thick Film Resistor ±5% ±75ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS