SSP809C263NR
MFR.Part #
SSP809C263NR
JLCPCB Part #
C308946
Package
SOT-23
Description
-30℃~+80℃ 1 1.2V~7.5V 1.8uA 2.63V 200ms Built-in Delay Circuit Push-pull Voltage Detector SOT-23 Supervisor and Reset ICs ROHS