PS02W8F1001TCE
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
PS02W8F1001TCE
JLCPCB Part #
C2784783
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 125mW 1kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS