NS03WAJ0182T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
NS03WAJ0182T5E
JLCPCB Part #
C2782774
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS