NS02WGF7503TCE
- MFR.Part #
- NS02WGF7503TCE
- JLCPCB Part #
- C2782309
- Description
- -55℃~+155℃ 50V 62.5mW 750kΩ ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS