NS02WGF390JTCE
MFR.Part #
NS02WGF390JTCE
JLCPCB Part #
C2782250
Description
-55℃~+155℃ 39Ω 50V 62.5mW ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS