NS02WGF1333TCE
MFR.Part #
NS02WGF1333TCE
JLCPCB Part #
C2782157
Description
-55℃~+155℃ 133kΩ 50V 62.5mW ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS