NS02WGF1211TCE
Extended
- Manufacturer
- UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
- MFR.Part #
- NS02WGF1211TCE
- JLCPCB Part #
- C2782146
- Package
- 0402
- Description
- -55℃~+155℃ 1.21kΩ 50V 62.5mW ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS