NS01WMJ0821TEE
MFR.Part #
NS01WMJ0821TEE
JLCPCB Part #
C2782116
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 820Ω ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS