NS01WMJ0243TEE
- MFR.Part #
- NS01WMJ0243TEE
- JLCPCB Part #
- C2782087
- Description
- -55℃~+155℃ 24kΩ 25V 50mW ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS