NS01WMF1872TEE
Extended
- Manufacturer
- UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
- MFR.Part #
- NS01WMF1872TEE
- JLCPCB Part #
- C2782020
- Package
- 0201
- Description
- -55℃~+155℃ 18.7kΩ 25V 50mW ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS