NS01WMF1692TEE
MFR.Part #
NS01WMF1692TEE
JLCPCB Part #
C2782016
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 25V 50mW ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS